![]() |
الله المستعان 😮💨
بيضة واحدة : ٢.٥ جنيه رغيف فينو واحد : ١ جنيه قطعة جبنة : ١.٢٥ جنيه يعني ٤.٧٥ قرش ده سندوتش واحد هيتحط في شنطة طفلة واحدة للمدرسة من غير ما نحسب بقى باكو بسكوت لانها بتقعد ٨ ساعات في المدرسة من غير واحدة فاكهة او كوباية لبن او زبادي لو حسبنا بقى فطارها وغداها وعشاها ولا بلاش عشا ننيمهم خفيف ودي طفلة واحدة فما بالك باللي عنده طفلين ولا تلاتة والله الناس بيكلمو نفسهم عند الفرن وفي السوبر ماركت الله المستعان 😮💨 |
رد: الله المستعان 😮💨
الامور صعببه جدا فعلا |
رد: الله المستعان 😮💨
الامور صعبه جدا فعلا |
رد: الله المستعان 😮💨
شكرا على المرور |
رد: الله المستعان 😮💨
كده اولادنا وبناتنا مش هيتعلمو عشان ياكلو
مهو المواطن الغلبان هيدفع منين بس ربنا يقوى كل ضعيف |
رد: الله المستعان 😮💨
شكرا على المرور |
الساعة الآن 04:45 AM |
Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2025